שאלות ותשובות

מיתון והתאמת תקנות חוק הפיקוח למבני מגורים 2020
פיצוי סקטוריאלי בסגר הראשון 3/2020
מיתון והתאמת תקנות כיבוי אש למבני מגורים 2021
ביטול השימוש החורג למבנה מגורים
כל ההישגים שהושגו עד כה הינם הישגים היסטוריים לא פחות.
ראשית נבהיר .
נקבע בחוק הפיקוח על מעונות היום לפעוטות 2018
כי:
פעוט לפי הגדרת החוק מי שטרם מלאו לו 36 חודשים.
ילד  לפי חוק מי שמלאו לו 36 חודשים.
לפי כך יש לשנות את הטרמינולוגיה ולהתאימה לחוק הפיקוח על מעונות היום לפעוטות 2018
 אנו פועלים ונפעל עבור כולם לרבות גני הילדים הפרטיים לגילאי 3-5 העובדים תחת חוק חינוך חובה (טרכטנברג) ועבור מעונות היום הפרטיים לגילאי  לידה עד גיל 3.
צרו קשר גם אתם עוד היום והצטרפו להתאחדות המעונות הפרטיים בישראל
תנו לנו את הכוח ועזרו לנו לעזור לכם.
התאחדות מעונות היום הפרטיים בישראל ע״ר הינה עמותה רשומה 580679074
כעמותה אין לה תקציבים חיצוניים והיא כמובן תגבה דמי חבר למימון פעילותה.
בנוסף יוקם מימון המונים למימון הקמת מוסדותיה ולשם תחילת פעילותה.
בשלב הראשון העמותה לא תתמקד בהשתלמויות כנסים ונופשים אלא תפנה את כל התקציבים שיגוייסו למימון אנשי מקצוע, אשר ילוו את העמותה ומטרותיה ( עו״ד, רו״ח, יחסי ציבור ולובינג והוצאות נוספות).
הרחבת הפעילות תבנה ותתרחש ככל שלעמותה תהייה יכולת כלכלית לספק זאת.
למימוש חזוננו בשלב ראשון כל חברי העמותה הינם מתנדבים, אינם מקבלי שכר ומקווים לקבל החזרי הוצאות בעבור פעילותם עבור העמותה ולמען קהילת בעלי ובעלות המעונות הפרטיים בישראל.
כל שינוי או הרחבת הפעילות כפוף להחלטות מוסדות העמותה והוועד המנהל ולתקציב העמותה.
לשאלתך ההתאחדות תפעל בשקיפות מלאה וכן תפעל לספק בהמשך את מלא סל השירותים הנילווים ואף מעבר לכך מתוך ראייה של צרכי החברים המשתנים ובאיכות שטרם נראתה בתחום המעונות הפרטיים.
נגזרת מכך כי התאחדות המעונות הפרטיים בישראל אמנם קמה מתוך הצורך להביא שינויי חקיקה והטבה במעמדם של מעונות היום הפרטיים אך היא אינה טרנד חולף ובכוונת ההתאחדות להוביל את תחום החינוך בגיל הרך על כל המשתמע מכך.
אנו מקווים ומאמינים שנצליח לחולל שינוי אך נזדקק לכולכם לשם קיום הפעילות.
התאחדות מעונות היום הפרטיים הינה עמותה רשומה 580679074
הוועד המנהל הראשון נבחר מתוך מייסדי העמותה ואסיפת הבחירות הקרובה תתקיים כחוק בתום ארבע שנות כהונה או על פי תקנון העמותה .
כל חברי הוועד המנהל פועלים בהתנדבות מלאה ומקבלים החזרי הוצאות בגין חשבוניות מוכחות.
הוצאות העמותה יוצגו בפני החברים באסיפה הכללית לפי תקנון העמותה.
דמי החברות ומחירם נקבע מעת לעת כפי שכתוב בתקנון העמותה צור/י קשר עוד היום לפרטים נוספים ולהצטרפות.
התשובה הברורה לשאלה זו היא כן רצונך וחירותך אינם תלויים באיש מלבדך.
מבחינתנו ניגוד העניינים אינו קיים ונשמח לקבל כל בעל/ת גן / מעון / פעוטון / משפחתון
באשר הוא בכפוף לתקנון ותנאי הקבלה כפי שמפורסמים בתנאי הקבלה באתר ובכפוף לתקנון המפורסם גם הוא בשקיפות מלאה באתר.
התאחדות מעונות היום הפרטיים בישראל הינה עמותה עצמאית וחדשה 580679074 אשר קמה לתת פתרונות אמיתיים באמצעות אנשי מקצוע המתאימים לביצוע עבודה זו ולשם כך נזדקק כמובן לכל מי שמאמין בדרך ,בצורך וביכולת לשנות. 
את השאלה מומלץ להעביר אליהם. אולם אנחנו נשתף פעולה עם כל מי שכאמור יראה באותו אופן את המטרות כפי שהוגדרו בעמותה בעת הקמתה וכפי שיפורסמו עם קבלת מסמכי רישום העמותה מאת הרשם באתר האינטרנט ובדפי העמותה וברשתות החברתיות. 
המשך/כי לעקוב אחרינו ונשמח להצטרפותך 
ההרשמה המוקדמת החלה.
השאלה ברורה וחשובה,
התאחדות מעונות היום הפרטיים הינה עמותה רשומה 580679074 וככזו היא מחוייבת לניהול תקין ולהגשת דוחות מילוליים וכספיים לרשם העמותות וכן לעדכן את החברים בהוצאותיה ולקבל את אישורם לפי חוק באסיפה כללית שתתקיים לפחות פעם בשנה  על פי התקנון המפורסם באתר.
אחת לשנה ולאחר אישור והגשת הדוחות (לוקח כ 30 יום)
תוכלו להיכנס לאתר רשם העמותות ולצפות בדוחות שיפורסמו בשקיפות מלאה לציבור.
לא מצאתם נתונים עדכנו אותנו ואנו נטפל בכך.
תוכלו גם להזמין את מסמכי תיק העמותה בעלות של 33 ש”ח בלבד ולצפות בכל הנתונים בשקיפות מלאה – זו אינה זכות זו חובה על פי חוק לפעול כך.
ראשית נבהיר 
מעון יום לפי הגדרת החוק מיועד לגילאי 0-3 שנים
גן ילדים מיועד לפי חוק לגילאי 3-5 שנים
לפי כך ארגוני הגנים הפרטיים פונים ופועלים ככל הנראה עבור קהילת הגנים הפרטיים בלבד ולא עבור מעונות היום הפרטיים לגילאי 0-3 אנו פועלים ונפעל עבור כולם לרבות גני הילדים הפרטיים לגילאי 3-5 העובדים תחת חוק חינוך חובה (טרכטנברג) ועבור מעונות היום הפרטיים לגילאי  לידה עד גיל 3.
חוק הפיקוח על מעונות היום נידון בכנסת למעלה מ15 שנים בטרם עבר.
ארגוני הגנים הפרטיים היו שם וייצגו לטענתם את הגנים הפרטיים אך במבחן המציאות נראה כי לימים כשלו בהבאת התוצאות להן ייחלנו.
כאשר רצינו לגייס אותם לחשיבה שונה הם התנגדו ונעמדו על הרגליים האחוריות כמי שמגוננים על סמכותם הבלתי מעורערת עד לאותה עת.
מתוך כך, החליטו מייסדי העמותה לאחר תקופה של ליווי תהליכי החקיקה כמשקיפים בחלקם ובחלקם כצופים חרדים לגורלם, לחבור יחד ולהקים את התאחדות מעונות היום הפרטיים בישראל והתנדבו להוות, חוד החנית בקידום תיקוני החקיקה לצד, קידום החינוך בגיל הרך וקידום מעמד המטפלות, הסייעות ובעלי מעונות היום הפרטיים בישראל.
למען האמת היינו שמחים לחיות את חיינו בשלווה ולדעת שיש מישהו אחר שדואג לנו.
לאחר שראינו כי לא כך הם הדברים וכי השקיפות איננה קיימת החלטנו כאמור ליטול קורה מבין עיננו וכמנהלי מעונות פרטיים בעצמנו (מנהלי עסקים עצמאיים בעלי דעת) החלטנו לקחת את האחריות על גורלנו במקום להפקידה בידי אחרים שלא צלחה להם הדרך לספק עד לימים אלו את התשובות והתוצאות.
אם זאת אנו מעריכים ומוקירים להם תודה 
התאחדות המעונות הפרטיים תשתף פעולה עם כל אדם / ארגון / גוף / גורם אשר יוכל להתחבר לדרך ולפעול בנחישות עבור המטרות המשותפות לכל בעלי המעונות הפרטיים.
צרו קשר גם אתם עוד היום והצטרפו להתאחדות המעונות הפרטיים בישראל
תנו לנו את הכח ועזרו לנו לעזור לכם.
מטרות העמותה הכלליות כפי שמופיעות בתקנון העמותה הן : 
הקמת ארגון מוביל בתחום החינוך לגיל הרך במדינת ישראל.
ייצוג חברי העמותה, בעלי מעונות פרטיים בישראל.
קידום חקיקות למען החינוך בגיל הרך באמצעות מוסדות העמותה ובעלי מקצוע כפי שיוחלט ע”י הועד המנהל ומנכ”ל העמותה.
הובלה לחדשנות בתחום החינוך בגיל הרך.
ביסוס מעמדם של העוסקים בחינוך לגיל הרך בעלי מעונות יום פרטיים וקריאה למתן שיוויון זכויות/ הזדמנויות באמצעות קריאה להפגנות ושביתות כלל ארציות ומקומיות לצורך השגת מטרות העמותה.
הקמת מוסדות לימוד לרבות אך לא רק, כיתות במפעל לצורך הכשרת עובדים בהתאם לדרישות חוק הפיקוח על מעונות היום לפעוטות תשע”ט 2018 וכפי שייקבע מעת לעת.
מתן מלגות לחברי העמותה ולעובדיהם על פי קריטריונים שייקבעו על ידיי הוועד המנהל ובאישורו ובכפוף ליכולות העמותה לתת מלגות.
מטרות העמותה הכלליות כפי שמופיעות בתקנון העמותה הן : 
הקמת ארגון שמטרתו קידום החינוך בגיל הרך ,על ידי גיוס חברים לעמותה מקרב בעלי מעונות היום הפרטיים בישראל
ייצוג חברי העמותה, בעלי מעונות פרטיים בישראל מול משרד החינוך, משרד העבודה והרווחה וממשלת ישראל לשם שמירה על זכויותיהן הכלכליות, סוציאליות ומקצועיות, באמצעות קידום חקיקות ותיקוני חקיקה למען העוסקים בחינוך בגיל הרך.
ביסוס מעמדם של העוסקים בחינוך לגיל הרך, בעלי מעונות יום פרטיים וקריאה למתן שיוויון זכויות/הזדמנויות באמצעות קידום השיח מול מוסדות המדינה ובמידת הצורך קריאה להפגנות ושביתות כלל ארציות ומקומיות לצורך השגת מטרות העמותה ובתנאי שההפגנות נערכות בהתאם לדין הקיים.
הובלה לחדשנות בתחום החינוך בגיל הרך –ע”י מתן ייעוץ וליווי לחברי העמותה, מנהלי מעונות היום הפרטיים, באמצעות עזרה והדרכה, השתלמויות מקצועיות לעידוד למידה ושיפור איכות השירות הניתנים להורים ולפעוטות במעונות היום ולצורך רכישת יידע וכלים לעמידה בדרישות החוק.
הקמת מוסדות לימוד, בין אם בבנייתם או השכרתם של כיתות לימוד / השכרת כיתות במפעל לצורך הכשרת צוותי החינוך במעונות הפרטיים בהתאם לדרישות חוק הפיקוח על מעונות היום לפעוטות תשע”ט 2018 וכפי שייקבע מעת לעת.
מתן מלגות לחברי העמותה ולעובדיהם על פי קריטריונים שייקבעו על ידיי הוועד המנהל ובאישורו ובכפוף ליכולות העמותה לתת מלגות.
 
לצורך כל הנאמר עד כה נחתום הסכמי עבודה עם משרד עו”ד וחברת יחסי ציבור, תקשורת ולובינג אשר ימקסמו את יכולתנו להביא את התיקונים הנדרשים בחוקים ואת ההפסקה המיידית בפגיעה בזכויות ייסוד של בעלי מעונות היום, עובדיהם ושל ההורים והילדים כאחד.
לאחר שלוש שנים המציאות מלמדת שהצלחנו גם למתן את התקנות בחוק הפיקוח ןהצלחנו גם למתן תקנות כיבוי אש, הצלחנו גם לתת פיצוי סקטוריאלי בסגר קורונה הראשון והצלחנו ממש לאחרונה לבטל את השימוש החורג.
אז אמרו – שיגידו
דיבורים לחוד ותוצאות לחוד.
מחאה היא זכות המעוגנת בחוקי הייסוד של מדינת ישראל, כמוה גם זכות ההשבתה.
איננו יודעים מהיכן שאב מי שאמר את הדברים אך העובדות בשטח מספרות סיפור שונה.
הזכות לדיבור בוועדה ולהשתתפות בה קיימת לכל אזרח שאכפת לו ומעוגנת אף היא בחוק.
העובדות מראות שגם לאחר המחאה ידעו שלושת ראשי הארגונים הגדולים להיפגש עם פוליטיקאים ולהצטלם איתם בטענה כי כעת נפתחה הדלת לשיח ועשייה משותפת אולם אלו עברו מתפקידם, זמן קצר לאחר מכן והותירו מגזר שלם עבריינים לחוק תכנון ובניה וחשודים מראש בחוק המצלמות.
המדינה דורשת לפקח על מי שבחרה להותיר בגדר עבריינים וחשודים ולהעניק להם רישיונות לטיפול בילדים,פעוטות חסרי יישע ובמקום להביא להסדרה בתחום החינוך לגיל הרך הגדילו חלק מנבחרי הציבור לאיים בסגירת המעונות הפרטיים וחיסולם באמצעות הבטחות בחירות של 1300 ש”ח לילד לחודש.
המספרים מלמדים כי הסכומים הנדרשים לכך גבוהים בהרבה ממה שהוצג לציבור 
15.000 מעונות בעלות בניה של 3-4 מליון ש”ח למבנה ללא הקרקע הריי מדובר בסכומים שלמדינה אין לממן.
בנוסף גם בשכונות הנבנות היום לא הוקצו שטחים לבניית מעונות
ובוודאי כי בשכונות וותיקות / מתחדשות הם אינם קיימים כלל.
לו המדינה תסרב לדון ולהגיע להבנות ולהסדרה מול מעונות היום הפרטיים הרי כי היא גוזרת על עצמה תקופה חשוכה בה לא יימצאו מעונות שיספקו את הצרכים להורים ולילדים וגוזרת על העובדים במשק אבטלה קשה ועוני שייפול לפתחה ולפתחם של הרשויות המקומיות ורשויות הרווחה.
משום כך לא ברור מהיכן החשש הגדול והפחד של ארגוני הגנים הפרטיים להציב את הדרישות במלואן לטובת הציבור אותו הם טוענים לייצג.
אנו מבטיחים לייצג אתכם בגאווה ומתוך אמונה בצדקת הדרך וסומכים עליכם שתתנו בנו את האמון ואת הכח להביא את השינוי הנדרש בחקיקה הבעייתית הזו.
התקנות הבלתי מידתיות שנכתבו ב-1965 אשר עוסקות בדרישות שאינן מידתיות למבני מגורים נכתבו עבור גני ילדים ומעונות מתוקצבים הפועלים במבני ציבור שנבנו על-פי הפרוגרמה מתייחסות בין היתר ל- היתר לשימוש חורג אך גם ל:
מטבח
1. גודל מטבח מבשל 
2. גודל מטבח מחמם
3. גודל מטבח הגשת מזון מוכן (קייטרינג)
פתחים:
1. רוחב פתחים 1.2 מ’
סניטציה
1.חדרי שירותים.
2.מספר אסלות מופרדות.
3.מחיצות.
4.מספר כיורים לשטיפה.
חדרי ממ”ד וגודלם ביחס למספר הילדים
גודל חדרי כיתות
גובה תקרה 2.5 מ’
אישורי נגישות, חניה,תברואה ועוד ועוד….
הדרישות אינן אחידות בין רשות מקומית אחת לאחרת.
נדרשת הגברת מודעות כי מעונות היום הפרטיים הנמצאים במבניי מגורים מושכרים במעלי דירות לטווחים משתנים שאינם מסכימים לשבירת המבנים (הגדלתם,הרחבתם הגבהתם או הנמכתם) ואלו לא יוכלו לעמוד בדרישות שאינן מדתיות הן מבחינה הנדסית והן מבחינה כלכלית.
רוב הילדים בגילאי לידה עד גיל 3 מתחנכים  במעונות הפרטיים המתקיימים במבני מגורים
נדרשים :
תיקונים והתאמות לצורך התקנת תקנות מידתיות על מנת שהמעונות הפרטיים יוכלו להמשיך להתקיים ולאפשר את זכות הבחירה של ההורים בחינוך איכותי, חם ואוהב כפי שהם מכירים עד היום תוך שימת דגש על שמירת שלומם וביטחונם של הפעוטות והילדים בישראל כהגדרות ומטרתו של חור הפיקוח מבלי לגרום למעונות להיקלע לקשיים כלכליים שיובילו לסגירתם.
שאלה נפלאה ומאוד חשובה.
ידוע לכולם שהיתר לשימוש חורג ניתן לתקופות זמן קצובות (3,5 ועד 10 שנים)
שאינן חופפות לרוב עם משך זמן שכירות המבנה.
בתום תקופת השימוש החורג נדרש לחדש אותו בעלויות שאינן מבוטלות ובתום 10 שנים נדרשים לבצע הליך יקר מאוד של – שינוי ייעוד המבנה.
משום שכך ומשום שבעלי הדירות שאינם ממהרים להשכיר מבנים למעונות יום פרטיים אתם עשויים למצוא עצמיכם משקיעים המון כספים שוב ושוב.
מלבד נושא השימוש החורג ישנם עוד נושאים שבכוונתנו לטפל בהם הנוגעים בשיוויון הזדמנויות שבין המעונות המתוקצבים ובין המעונות הפרטיים.
ידוע לכל שהמעונות המתוקצבים מקבלים תקציבים גדולים מהמדינה ותרומות מתורמים בחו”ל.
בנוסף ניתנות להם קרקעות והם אינן נדרשים לשימוש חורג.
לא זו אף זו כי המעונות המתוקצבים פטורים מתשלומי ארנונה,מע”מ ומיסים.
לעומתם אנחנו בעלי/ות מעונות היום הפרטיים נאלצים לשלם בעצמנו ועל חשבוננו את:
עליות ההקמה
ציוד ותקורה
ארנונה עסקית
17 אחוז מע”מ
30 אחוז מס
60 אחוז משכורות
פנסיות לעובדים
מתנות בחגים
חשמל
מיים  ועוד ועוד…..
ולכן בהתאחדות מעונות היום הפרטיים צריכים גם את אלו שכבר עברו את התהליך וגם את אלו שהמבנה שייך להם ושאינם מעוניינים להמשיך ולשמש “פרה חולבת” למדינה שהתרגלה לקחת ולקחת וכעת דורשת עוד ועוד בשם מה שמכונה שלומם וביטחונם של פעוטות חסרי ישע אך מתגלה כפגיעה אנושה בכל מגזר המעונות הפרטיים לאורך השנים והעתיד לבוא.
למעשה אין שום קשר בין החוקים והתקנות הנדרשות בחוקים הישנים ובין החוקים החדשים.
במשפט הישראלי חוק חדש גובר על חוק ישן.
אנחנו כאן להזכיר למדינה שלא ניתן לחוקק חוקים על תחום שלא היה תחת הרגולטור בלי לאפשר זכויות ותוך פגיעה בחוק חופש העיסוק, חוק חופש הבחירה ועוד חוקי ייסוד נוספים.
בשלב ראשוני התאחדות מעונות היום בישראל תרכז משאבים לטיפול בענייני החקיקה ותעניק סל שירותים רחב הכולל:
ייצוג משפטי בכנסת לקידום תיקון החקיקה בכנסת.
ייצוג של חברת תקשורת, יחסי ציבור ולובינג לקידום החקיקה בכנסת.
לשם כך ולשם תחילת פעילות העמותה נפעיל מנגנון גיוס המונים.
שלט המעיד על חברות בהתאחדות מעונות היום הפרטיים בישראל.
ייעוץ משפטי ראשוני ומכתב ראשון במידת הצורך.
קשרים עם ספקי ציוד ונותני שירות במגוון תחומים כגון:
ליווי ביטוחי
ליווי רפואי- לחצן מצוקה
ליווי עסקי אישי ומתן פתרונות מעשיים לכל שאלה הקשורה בניהול העסק, עובדים, הורים, ספקים ועוד.
הקמת מיני אתר, פרסום וקידום מעון היום באתר האינטרנט של העמותה.
סיוע, ייעוץ וליווי אישי ומקצועי בהכנת מעון היום שלכם במינימום זמן ותקציב לעמידה בתנאי חוק הפיקוח .
השתלמות/ קורס עזרה ראשונה.
סיוע, ייעוץ וליווי אישי ומקצועי בהכנת מעון היום שלכם במינימום זמן ותקציב לעמידה בתנאי חוק המצלמות.
סיוע, ייעוץ וליווי אישי במידת הצורך בהתמודדות מול הרשויות.
יידע שווה כח – קיום השתלמויות איכות למתן כלים מעשיים ופרקטים לניהול תקציב הגן והמשפחה.
השתלמויות איכות בנושאי ניהול משברים מול עובדים, הורים ועוד.
סדנאות וליווי אישי ללימודי פרקטיקה ומתן כלים מעשיים לפרסום ושיווק בפייסבוק וברשתות החברתיות, הקמת קמפיינים עצמאיים וחיסכון של אלפי שקלים בחודש על הוצאות פרסום מתוך הבנה כי התקנות יאלצו אותנו לחשוב מחוץ לקופסא ויש להיערך מבעוד מועד לבניית קהל יעד ולידים איכותיים.
אוזן קשבת, פתיחות ושקיפות בשיתוף מידע ויידע שנצבר במהלך שנים רבות.
פתיחות לקבלת כל רעיון שיענה על הצורך האמיתי בשטח מתוך הכרות מעמיקה ורבת שנים של תחום מעונות היום הפרטיים בישראל.
אנו יוצאים מנקודת הנחה כי במעונות היום הפרטיים ישנם חומרי יצירה, תנועה וצליל בכמויות שיוכלו לספק שנים רבות  ואשר יכולים להעשיר את ילדי ישראל ולהכינם להמשך חייהם.
לכן בשנה הקרובה אנו נתמקד בהשתלמויות איכות אשר יקנו לכם כלים מעשיים להיות בעלי עסקים מצליחים היודעים לנהל תקציבים, תזרים מזומנים ויעדים כלכליים ונלמד להתמודד עם משברים בצורה עצמאית וללא יצירת תלות אלא, בכדי לאפשר לכם לקבל את הידע בצורה הנגישה ביותר והברורה ביותר.
לסיכום
אנו נספק לכם את הכלים לעצמאות עסקית וכלכלית.
אנו נפעל באמצעות אנשי מקצוע מתאימים לקיום ההבטחות שניתנו בתהליכי החקיקה ולהשבת ההזדמנות להמשיך ולקיים את מפעל חייכם ללא החשש לסגירתו. בהמשך וככל שתקציב העמותה יאפשר זאת תורחב פעילות העמותה.
התאחדות מעונות היום הפרטיים בישראל ע”ר הינה עמותה רשומה 580679074 ללא מטרת רווח.
כך גם יו”ר העמותה, הרכזים האזוריים והוועד המנהל של העמותה פועלים בהתנדבות מלאה.
אם זאת עמותה אינה יכולה לפעול ללא תקציבים ותזרים מזומנים שוטף מייסדיה אינם יכולים לממן מכיסם את עלויות אנשי המקצוע שנבחרו לייצג את עמדותיהם של בעלי ובעלות המעונות הפרטיים.
לשם השגת מטרות העמותה ומתן שירות נוסף לחבריה נדרשת העמותה לתקציבים ראשית בכדי לממן תשלומים ליועצים מומחים ובהם : רואה חשבון, עו”ד מייצג וחברת ייעוץ תקשורת ולובינג מקצועיים אשר יוכלו לייצג את עמדותיה ומטרותיה של העמותה והחברים בה.
כמו כן לשם קיום מטרות העמותה נדרשים הוועד המנהל יו”ר העמותה להחזרי נסיעות והוצאות שונות לטובת קיום מטרות העמותה.
אנו מבטיחים לנהוג בשקיפות מלאה ולהציג את הדוחות הכספיים לעיון חברי העמותה בכל עת.
תפקידים נושאי שכר רשומים בתקנון העמותה (סגן יו”ר ומנכ”ל) 

גם אלו פועלים כיום בהתנדבות מלאה.
המחיר שנקבע הוא 150 ש”ח בלבד
בהחלט כן
במידה והעמותה תצליח לעמוד בכל התחייבויותיה ומטרותיה וככל שיהיו עודפי גביה יישקלו הורדת מחירים או לחילופין הרחבת היקף הפעילות בהתאם לצורכי החברים ובכפוף לתקנון העמותה
מוצר נוסף לסל הקניות.
0 מוצרים - 0.00